Medikal Danışman:0216 545 24 00 - 0216 545 24 01  Dil / Language: 
YETİŞKİNLER İÇİN ÜRÜNLERİMİZ < Geri Dön
HASTA KARYOLALARI >> ELEKTRİKLİ 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI
ELEKTRİKLİ 4 MOTORLU HASTA KARYOLASI

SİNAPS CLASSIC FH AHŞAP YÜZEY

Almanya üretimidir.Baş, ayak ucu ve yükseklik ayarı kullanıcı veya refakatçisi tarafından el kumandası ile yapılabilen 4 motorlu bir karyolamızdır. Karyolalarımız 140 kg. kadar hastalar için uygundur.Üzerinde hastalar için yüksekliği ayarlanabilen tutunma kolu mevcuttur.Bu kol üzerine istenildiğinde serum vs takılabilir ve bu yüzden görüntü kirliliğine yol açmaz.Ahşap görüntüsünden ötürü hastayı hastane psikolojisinden ve kullanılacak ortamıda bir hastane odası görüntüsünden uzaklaştırır.

4 parça olarak nakil edilir ve en ağır parçası 20 kg dır.Bu sayede dar odalarda ve sık nakil gerektiren yerlerde bile çok rahatlıkla taşınır ve monte edilir bu kolaylıkları sayesinde hem ürün yıpranmaz hemde çok ekonomik bir şelilde nakliyesi gerçekleşir.

37 cm e kadar yatak platformunu yere yakınlaştırabilirisiniz bu sayede istemsiz hareketleri olan bir kişi için de yataktan düşmesi,atlaması halinde bile zarar görmesini engellersiniz.Aynı zamanda yatak platformunu 117 cm e kadar yükseltebilirsiniz bu sayede hastanın bakımını kolaylaştıracağınız gibi bakımları esnasında bakımı yapan yardımcıya ve hastanıza en uygun pozisyonları vermiş olursunuz.Karyolamızın ağırlık merkezinde sertlik yumuşaklık ayarı mevcuttur bu sayede yatış yüzeyinizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz ve kişiye optimum konfor sağlarsınız.El kumanda ünitesini üzerinde bulunan manyetik kilit ile yatağın tüm fonksiyonlarını kilitleyebilip açabilir bu sayede istemediğiniz kişilerin ürünü kullanmasını engelliyebilirsiniz.

Bu elektrik kumandalı yükselme/alçalma fonksiyonu ile ayağa kalkmakta zorlanan bir kişiyi ayaklarını yere bastırarak oturur pozisyonda yükseklik tuşuna basmanız halinde kişinin ayağa kalkmasını son derece güvenli ve konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Aynı zamanda istenildiğinde ayak platformunu dereceli olarak (20derece)ayarlayabilerek kişinin rahat edebildiği pozisyonda ayaklarının ve bacaklarının konumunu ayarlayabilirsiniz. 2 yıl garantili bir üründür.Üzerinde ayrıca manuel olarak ayarlayabileceğiniz ayak/bacak dinlendirme aparatıda mevcuttur.

Sonuç olarak tüm dünyada yaşlı ve evde hasta bakımı kategorisinde bir çok ödül ve sertifikaya sahip olan orjinal Alman malı karyolamız ile yakınlarınıza maksimum konfor,maksimum destek ve maksimum bağımsızlık sağlarsınız.

Emsallerine göre oldukça ekonomik olan bu ürünümüze İstanbul içerisinde tüm nakliye ve montaj hizmeti firmamız tarafından sağlanırken katlanır ve 4 parça taşınabilme özelliği sayesinde tüm yurt içerisinde oldukça ekonomik bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Resimlerin üzerine tıkladığınız zaman resimler büyüyecektir. Opsiyon: Trendelenburg kumandası

Bazı teknik özellikleri:
Ölçüler: En:102.3 x Boy:212.5cm
Maksimum güvenli yükleme:175kg
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 140kg
Yükselme Mesafesi :37cm -80cm
Sırt açısı:0° - 70°
Ayak platform açısı:0° - 20°

FOTOĞRAF GALERİ
Copyright 2017 Sinaps data1