Medikal Danışman:0216 545 24 00 - 0216 545 24 01  Dil / Language: 
YETİŞKİNLER İÇİN ÜRÜNLERİMİZ < Geri Dön
YATAK İÇİ BANYO SİSTEMLERİ >> SİNAPS YATAK İÇİ BANYO SİSTEMİ
SİNAPS YATAK İÇİ BANYO SİSTEMİ

YENİ ÜRÜN SNS - BA 1000 YATAK İÇİ BANYO SİSTEMİ
Deri çabuk kirlenen bir organlarımızdandır. Metabolizma sonucu oluşan artık maddelerden, deri parçaları, ter ve kirden arındırmak için deri temizliği yapılır. Çünkü bu maddeler hastalık yapan mikroorganizmalar için uygun ortamı oluştururlar. Bunların deri üzerinde bulunması enfeksiyonlara neden olur. Bu nedenle enfeksiyonun önlenmesi, deri bütünlüğünün ve deri sağlığının korunması için deri temizliğinin yapılması gerekir. Deri temizliğinin ne sıklıkla yapılacağı kişiden kişiye ve bulunulan ortama göre farklılık gösterir. Ancak özellikle geçici ve devamlı yatağa bağımlı olan, felçli, şuursuz ve alçılı hastaların, idrar ve gaitasını tutamayan, beslenmesi kötü ve dolaşımı bozulmuş hastalarda deri bakımı ayrı bir öneme sahiptir.

Yeni ürünümüz olan SNS - BA 1000 Yatak içi banyo sistemi:
Hareket sıkıntsı çeken hastalarınızın ayrıca engelli veya yatalak hastanın yatak içerisinde tüm vucudunu banyo yapmasına imkan verebilen bir sistemdir.

Beraberinde verilen elektrikli pompası ile birlikte havuz ünitesi hastanızın altında iken şişirebilme /boşaltılma imkanına sahiptir ve bu işlem en fazla beş dakikada tamamlanır. İçerisinde ayrıca baş desteği bulunmaktadır ve bu sayede hastanız banyo ihtiyacını giderirken baş kısmının yukarıda kalmasını ve güvenli banyo ihtiyacını gidermesini sağlar.

Ayrıca uzun bağlantı borusu ve sprey yıkama ünitesi sayesinde hastanızın her bölgesinin temizliğini sağlayabilirsiniz.

Banyo ihtiyacınızın bitmesi ile birlikte veya banyo esnasında boşaltma mekanizması sayesinde kirli suyu boşaltma imkanı ile en ideal temizliği fazla efor sarfetmeden ve çevreye su sıçratmadan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Enfeksiyon kontrol komitelerinin önerdiği en iyi dezenfektanlardan birisinin su olduğu düşünüldüğünde hastalarınız ve yardımcıları için çok kullanışlı ve vazgeçilmez bir üründür.

 

FOTOĞRAF GALERİ
Copyright 2017 Sinaps data1