Medikal Danışman:0216 545 24 00 - 0216 545 24 01  Dil / Language: 
ÖZEL ÜRÜNLER < Geri Dön
KOLTUK ASANSÖRÜ
YENİ ÜRÜN

KOLTUK ASANSÖRÜ
Koltuk asansörü

Her alanda özgürlük ve hareket imkanı tüm bireylerin hakkıdır. Koltuk tipi merdiven asansörleri ile ev veya benzer mekanlarda size en rahat hareket deneyimini yaşatır.

Koltuk asansörü nedir?
Her alanda özgürlük ve hareket imkanı bizim en değer verdiğimiz ilkedir. Bunun içindir ki, tüm bireylerin aktif ve hareketli bir yaşam imkanına ship olabilmeleri için tüm teknolojik imkanları sefer ederek en rahat ve en konforlu hareket deneyimi için çalışıyor. Tüm merdiven tiplerine uyum sağlayabilen koltuk asansörü ile, evinizde ve benzer mekanlarda sizler için kişiye özel çözümler sunuyoruz. Özellikle engelli ve yaşlılar düşünülerek tasarlanan merdiven asansörü ile, hareket özgürlüğünü sınırlayan tüm engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. ThyssenKrupp koltuk asansörü, sizler için hazırlanmış konforlu ve güvenli bir çözümdür.

"Hareketli yaşam" ilkesini temel alarak çalışmalarını sürdüren ThyssenKrupp Encasa Türkiye, merdivenlerin bir sorun olmadığını göstermiş durumda. Flow asansörü, Levant asansörü, Platform asansörü çeşitleriyle her türlü merdiven tipine uyumlu çözümler sunmakta olan ThyssenKrupp Encasa Türkiye için müşteri memnuniyeti esastır.

Sayısız global ödül ve yenilikçi yaklaşım Artık merdivenlerin sorun olmadığını gururla söylüyoruz. Çünkü bunlar için çok uygun çözümlerimiz var. Koltuk asansörlerinde hem konforu hem de işlevselliği esas aldık. Bu düşünce ile ürettiğimiz modellerimizin uluslararası mecralarda aldığı sayısız ödül ile de, koltuk asansörleri başarısını göstermektedir. Kaliteli tasarım ve kaplama, malzeme seçimi, yenilikçilik, en başarılı mühendislik, işlevsellik, ergonomi ve evrensel tasarım kriterleri ile değerlendirilen koltuk asansörleri, sınıfında 1 numara olmaya devam etmektedir. Müşterilerimiz her zaman en iyisine layıktır. Neden daha azına razı olsunlar?

Emniyetli, güvenilir, sağlam koltuk asansörleri (TUV, CE sertifikali) Yeni getirilen Avrupa Direktifleri 2006/42`ye sahiptir. Bu platform, anti ezilme ve anti kırılma güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir. Koltuk asansörlerimiz 325kg. lik yüke dayanaklılık gösterir ve sağlamdır, kapalı ve açık alanlar için uygundur (IP55 versiyonu da mevcuttur).
FOTOĞRAF GALERİ
Copyright 2017 Sinaps data1