Medikal Danışman:0216 545 24 00 - 0532 287 88 57  Dil / Language: 
YETİŞKİNLER İÇİN ÜRÜNLERİMİZ < Geri Dön
HASTA TAŞIMA SİSTEMLERİ >> SNS KATLANABİLİR HASTA TAŞIMA LİFTİ
SNS KATLANABİLİR HASTA TAŞIMA LİFTİ

SNS KATLANABİLİR HASTA TAŞIMA LİFTİ

Kolayca katlanabilen hafif gövdesi  ve minimum hacmi ile depolama ve transfer açısından ideal çözüm sunan hasta taşıma liftidir. Rahat tutuş sağlayan ergonomik itme kolları güvenli ve rahat bir hareket imkanı verir. Taşıma barı 360° dönüş özelliğine sahiptir. Acil durdurma ve acil indirme işlevleri ile donatılmıştır

Hiç bir güç harcamadan hastayı karyolasından alıp koltuğuna veya tekerlekli sandalyesine, oradan banyoya-klozete ve hatta yere dahi transfer edebilirsiniz.

Hasta taşıma lifti 150 kg güvenli taşıma kapasitesine sahiptir.Kullanılacak kişi 150 kg olmasa bile motora binen yük,yıpranma,güvenlik,daha uzun sürede batarya şarj ihtiyacı gibi güvenlik ve teknik üstünlükleri vardır ayrıcada bu özellikleri sayesinde çok kolay ve maksimum güvenli kullanım imkanı sağlar.

150 kg taşıma kapasiteli hasta taşıma lifti ve beraberinde sling (taşıma aparatı) ile birlikte verilmekte olup bu aparat için ayrıca ücret talep edilmemektedir.

Hasta taşıma lifti küçük ve dar odalar için uygundur.

Hasta taşıma liftinde herhangi bir problem yaşadığınız da akülü ikinci bir indirme ve kaldırma motor mekanizması ve ayrıca motor üstünde mekanik manuel indirme fonksiyonu vardır.

 Refakatçinin sağlığı, hastanın konforu ve güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Copyright 2017 Sinaps data1